NEPTUN ASANSÖR SİSTEMLERİ...

İNSAN ASANSÖRLERİ

 İnsanların yapılar içerisinde yukarı ve aşağı yönde taşınması şartları giderek Emniyet+Konfor + Ekonomi + Teknoloji + Tasarım gibi olguları bir ilke kabul edip hep daha iyiyi planlamaya büyük özen gösteriyoruz. Yapılar insanları yukarı aşağı taşımanın sonrasındaki hizmetler, parça temini konularında piyasa koşullarına tabi asansörler üretmemiz hep sizlerin avantajıdır. 


 

YÜK ASANSÖRLERİ
 
 
Yük taşıma ölçü ve ağırlığınıza göre özel çözümler üreterek ekonominize katkıda bulunuyoruz. Tüm ayrıntılar sizin için tek tek planlanmaktadır. Performanslı ve yıllarca sorunsuz bir tesis Üretmeği, bizimle tasarlamak sizinde hakkınızdır.
 
 
 
 
SEDYE HOSPİTAL ASANSÖRÜ

 
Hastaların, hastane binaları içerisinde sorunsuz taşımanın önemini biliyoruz.  Hastaların beklemesiz ve konforlu şekilde, servislere veya ameliyathanelere zamanında hijyenik koşullarla taşımak için asansör tasarımlarımızı 24 saat 365 gün hizmet verecek şekilde planladık. 
 
 
 

HİDROLİK ASANSÖR
    
Elektrikli asansörlerin alternatifi olan hidrolik tahrikli asansörler binalarda makine odası imkan ve koşullarının uygun olmadığı durumlarda veya müşteri talebi halinde uyguladığımız projedir. Hidrolik tahrikli sistemlerimiz tamamen ithaldir. 1:1, 2:1 askı sistemi ve tek, çift pistonlu olarak yoğun trafiği olmayan binalar için tavsiye ederiz.
 


 
YÜRÜYEN MERDİVEN

Son yıllarda artan yürüyen merdiven pazarına müşterilerimiz ve tesisleri için yüz akı olacak tesisler üretiyoruz. Her türlü kapasite ve özellikte yürüyen merdiven ve bant uygulamalarımız vardır. Teknoloji ve estetiği birlikte paylaşmakdileği ile....  
 
 
 
YEMEK ASANSORÜ ve ENGELLİ ASANSÖRLERİ ile hizmetinizdeyiz...
 
 
» Şehit mustafa mah. 3504 sok solmaz işhanı no 18  Tarsus / MERSİN                                                          Tasarım by : ARCHosting.Net
» Tel: +90 (324) 613 32 83 | » Fax: +90 (324) 624 57 34 » info@neptunasansor.com  - » http://www.neptunasansor.com/